ماشین ظرفشویی فریجیدر چگونه کار می کنند

چهارشنبه 18 بهمن 1396
12:23
نرگس رحیمی

اساسا ماشین ظرفشویی یک ربات است که ظروف غذای کثیف را تمیز و خشک می کند. افراد باید ظرف های کثیف را درون آن قرار دهند، مواد شوینده را اضافه کنند، سیکل های شستشوی مناسب را تنظیم کرده و آن را روشن کنند، اما ماشین ظرفشویی مجموعه ای کامل از عملکردها را به خود اختصاص می دهند. یک ماشین ظرف شویی:

  • آب را اضافه می کند· آب را تا دمای مناسب گرم می کند
  • در زمان مناسب، دریچه توزیع مواد شوینده را به طور خودکار باز می کند
  • آب را از طریق جت پخش می کند تا ظروف را تمیز کند
  • آب کثیف را تخلیه می کند
  • آب بیشتری را بر روی ظروف برای شستشو بهتر آنها اسپری می کند
  • خود دستگاه را دوباره تخلیه می کند
  • اگر کاربر این گزینه را انتخاب کند، ظروف را از طریق گرما دهی خشک می کند

علاوه بر این، ماشین های ظرفشویی خود را کنترل می کنند تا مطمئن شوند همه چیز درست کار می کند. یک تایمر (یا یک رایانه کوچک) طول هر چرخه را تنظیم می کند. سنسور دمای آب و هوا، وظیفه کنترل دمای آب و هوا را دارد تا از گرمای بیش از حد و یا آسیب رساندن به ظروف شما جلوگیری شود.

یکی دیگر از سنسورها هنگامیکه سطح آب خیلی زیاد باشد، عملکرد تخلیه را فعال می کند تا ماشین ظرفشویی را از سرریز حفظ کند. برخی از ماشین های ظرفشویی حتی دارای سنسورهایی هستند که می توانند میزان پاکی آب خروجی از دستگاه را شناسایی کنند. هنگامی که آب خروجی به اندازه کافی تمیز باشد، ماشین ظرفشویی تشخیص می دهد که ظروف به اندازه کافی تمیز هستند.

تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر

داخل یک ماشین ظرفشویی

اگرچه ماشین های ظرفشویی آبگیر هستند، اما در واقع با آب پر نمی شوند. فقط یک حوضچه کوچک در پایین آنها پر می شود. عناصر گرمایش، آب را تا60 درجه سانتی گراد گرم می کنند. سپس یک پمپ، آب را به جت های آب پرتاب می کند، جایی که آب به سمت ظروف کثیف اسپری و جت می شود.

یک شلنگ آبیاری باغ بدون نازل را در نظر بگیرید – اگر انگشت شست خود را روی انتهای آن قرار دهید، فضای کمتری برای آب به هنگام بیرون آمدن باقی می ماند که این باعث می شود، آب با شدت بیشتری اسپری شود. جت های ماشین ظرفشویی با همین روش کار می کنند. نیروی آب به قدری بالا است که باعث می شود دستگاه جت آب، مانند آب پاش فضای سبز شروع به چرخش کند.

هنگامی که شستشو کامل می شود، آب دوباره به حوضچه بازمی گردد، جایی که پمپ آب را از ماشین ظرفشویی تخلیه می کند. بسته به نوع ماشین ظرفشویی، آب خروجی ممکن است به داخل لوله های زیر سینک یا مستقیما به داخل سینک شما منتقل شود.

مرحله نهایی در یک چرخه شستشو که اختیاری است، چرخه خشک کردن است. عنصر گرمایش در انتهای ماشین ظرفشویی هوای گرم را در داخل دستگاه ایجاد می کند تا به خشک شدن ظروف کمک کند. برخی افراد به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی، بدون گرمایش ظروف خود را خشک می کنند.

ماشین ظرفشویی به لحاظ مکانیکی پیچیده نیست. در بخش بعدی، ما نگاهی به قسمت های اصلی یک ماشین ظرفشویی خواهیم انداخت.

مکانیزم کنترل در داخل درب پشت پانل کنترل قرار دارد. بسیاری از واحدها از یک سیستم الکترومکانیکی ساده استفاده می کنند: یک تایمر تعیین می کند هر بخش چرخه چقدر طول می کشد و عملگر مناسب را در زمان مناسب فعال می کند (مانند توزیع مواد شوینده، اسپری شستشو و عملکرد تخلیه).

دستگاه های گران قیمت ممکن است یک سیستم کنترل کامپیوتری نیز داشته باشند. واحدهای مدرن همچنین دارای یک قفل درب هستند که برای شروع فرایند نیاز است که درب دستگاه بسته باشد. برخی نیز قفل ایمنی کودک دارند.

دریچه ورودی

این جایی است که آب از لوله های خانگی وارد ماشین ظرفشویی می شود. پمپ دستگاه، آب را به درون حوضچه پمپ نمی کند. هنگامی که دریچه ورودی باز می شود، فشار آب، باعث می شود آب به درون دستگاه رانده شود.

پمپ

یک موتور الکتریکی، پمپ را فعال می کند. در طول چرخه پمپ، آب توسط پمپ ها به سمت سوپاپ اسپری رانده می شوند. در طول چرخه تخلیه، پمپ آب را به سمت شلنگ تخلیه هدایت می کند. محل قرارگیری موتور پمپ زیر حوضچه، و در مرکز ماشین ظرفشویی نصب می شود. دو نوع پمپ وجود دارد:

· برگشت پذیر: این پمپ ها بین پمپاژ آب به سوپاپ اسپری و پمپاژ آب به شلنگ تخلیه، تنها با معکوس کردن جهت کارکرد موتور تمایز قائل می شوند. پمپ های برگشت پذیر معمولا به صورت عمودی نصب می شوند.

· موتور مستقیم در یک جهت کار می کند، بنابراین جهت جریان از سوپاپ اسپری سوئیچ می شود و به وسیله یک مارپیچ که دریچه های مناسب را باز و بسته می کند و یا یک سوکت، شلنگ را به دیگری سوئیچ می کند. پمپ های غیر قابل برگشت معمولا به صورت افقی نصب می شوند.

ماشین ظرفشویی را می توان در یک پیکربندی قابل حمل یا دائمی نصب کرد. واحد های قابل حمل دارای ویژگی هایی هستند که می توانند به عنوان یک واحد در آشپزخانه استفاده شوند. هنگامی که در حال استفاده نیستند، دستگاه در کنار دیوار قرار می گیرد.

هنگامی که می خواهند یک چرخه را اجرا کنند، واحد را می توان بر روی سینک قرار داد، جایی که به سوکت تخلیه متصل می شوند و به درون یک خروجی نزدیک جاری می شوند. در حالت نصب دائمی، ماشین ظرفشویی زیر میز آشپزخانه قرار می گیرد و به آن پیچ می شود. شلنگ های زیر سینک آشپزخانه مستقیما به خط آب گرم و خط تخلیه وصل می شوند و واحد نیز زیر سینک قرار می گیرد.

در صورتی که هر کدام از این چرخه ها بدرستی انجام نگیرد ظروف خوب تمیز نخواهند شد. در اینگونه مواقع با تماس با نمایندگی فریجیدر ، تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر شما را به بهترین نحو ممکن انجام خواهیم داد.


[ بازدید : 10 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]

نظرات و امتیازات ماشین لباسشویی فریجیدر

پنجشنبه 21 دی 1396
11:32
نرگس رحیمی


نام تجاری فریجیدر دارای تاریخچه طولانی است که در سال 1916 به وقوع پیوست، زمانی که بنیانگذاران آن اولین یخچال را اختراع کرد. فریجیدر تا به حال تبدیل به یک آیکون آمریکایی تولید کننده انواع لوازم خانگی، از جمله ماشین لباسشویی شده است.نمایندگی فریجیدر را می توان در اکثر کشورها یافت. فریجیدر طیف وسیعی از ماشین های لباسشویی را تولید می کند، از 400 دلار برای مدل های بارگذاری بالا تا حدود 1000 دلار برای مدل های بارگذاری از جلو متغیر می باشد.مجموعه ای از ماشین های لباسشویی فریجیدر شامل خطوط تولید Gallery، Frigidaire و Affinity است. خط تولید پرچمدار فریجیدر، سری Affinity است.1،000 دلار برای سری های گل سرسبد این شرکت در مقایسه با برخی از پیشنهادات رقیب، که به راحتی به 2000 دلار می رسد، نسبتا کم است.فریجیدر دارای سبک و دارای ماشین آلات جذابی است اکثر ماشین های لباسشویی در رنگ های مختلف مانند کلاسیک سیاه یا سفید و رنگ های پرطرفدار مانند آبی و قرمز در دسترس هستند.در این قیمت ها، ماشین های لباسشویی فریجیدر معمولا از چند نظر از جمله ظرفیت و صدا عملکرد ضعیفی دارند.امتیاز بندی ماشین لباسشویی با نام تجاری: فریجیدرامتیاز رضایت کلی: 3 از 5امتیاز عملکرد عملیاتی: 3 از 5امتیاز ظاهر طراحی و احساس: 3 از 5امتیازات عملیاتی: 3 از 5امتیاز سهولت استفاده : 3 از 5امتیاز گارانتی: 3 از 5

قیمت: 4 از 5

ارزش کلی: 3 از 5 (میانگین)

نقاط قوت ماشین لباسشویی فریجیدر

1) قیمت: حتی در بالاترین نقطه قیمت فریجیدر، هنوز هم کمتر از سایر مدل های ماشین لباسشویی تولید شده می باشد. شما چیزی را که برای آن پرداخت می کنید به دست می آورید و در مورد فریجیدر این به طور کلی چیز بدی نیست.

2) ظاهر کلی: برای برخی، ظاهر و احساس ماشین لباسشویی یک عامل مهم است و باعث می شود فریجیدر برخی از دستگاه های خود را با طراحی فوق العاده جذاب تولید کند. گزینه های رنگ چندگانه برای اکثر ماشین های لباسشویی همچنین به جلب نظر مشتریان از دیدگاه سبک و ظاهر کمک می کنند.

یک ظاهر طراحی شده نیز به سهولت استفاده از کنترل گرها کمک می کند، که به شما اجازه می دهد تا به سرعت و به طور مستقیم بیدار و با آن شروع به کار کنید.

3) تعداد زیاد چرخه: بیشتر ماشین های شستشوی فریجیدر در حدود 7 دوره شستشو برای اندازه بارهای مختلف و بارهای خیس انجام می دهند. اکثر آنها همچنین 15 گزینه شستشو را ارائه می دهند، از جمله صرفه جویی در انرژی برای کمک به کاهش هزینه های عملیاتی.

برخی از مدل های ماشین لباسشویی فریجیدر همچنین یک چرخه شستشوی 25 دقیقه ای فوق العاده سریع را برای بارهای کوچک تر ارائه می دهند. این یکی از چرخه های سریع ما در بازار است.

4) ماشین های ساده: انتظار نداشته باشید ماشین های لباسشویی فریجیدر همه جدیدترین ویژگی های buzz word را داشته باشند، از جمله بخار و غیره. آنها تمایل به ساخت ماشین های ساده تر دارند که به خوبی کار کنند. ماشین لباسشویی آنها به طور کلی تمیز و قابل اعتماد هستند.

5) کارآیی: بیشتر ماشین های لباسشویی فریجیدر رتبه Energy Star را دارند و دارای چرخه هایی هستند که از آب کم یا دمای پایین تر برای لباس های کم مصرف استفاده می کنند. این ویژگی ها ثابت خواهد کرد که انرژی و هزینه های مرتبط با آن را در طول عمر دستگاه صرفه جویی می کنید.

6) بررسی های عالی: با توجه به بررسی نظرات کاربران، فریجیدر به طور کلی عالی است و اکثر آنها یک ماشین لباسشویی فریجیدر را به یک دوست توصیه می کنند. اکثر نظرات کاربران در مورد طرفداران بسیاری از گزینه های قابل تنظیم، تمیز کردن سازگار، کارایی انرژی و ماشین هایی که در طول حلقه های چرخشی نهایی، رطوبت زیادی را رفع می کنند، اشاره می کنند.

نتیجه:

اگر شما علاقه مند به استفاده از ماشین های لباسشویی با سطح بازدهی مناسب انرژی هستید، تنظیمات قابل تنظیم است و به راحتی فریجیدر ممکن است انتخاب مناسب برای شما باشد.

در زمان تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر ، تماس با نمایندگی های این شرکت مناسب ترین راه می باشد.

اگر خانواده ای بزرگ دارید که تقاضای بارگذاری سنگین دارند، ممکن است بهتر باشد گزینه های دیگر را جستجو کنید. به یاد داشته باشید که این نظرات فقط مشاهدات از نام تجاری فریجیدر هستند.


[ بازدید : 11 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]

ما به عنوان نمایندگی فریجیدر متخصص در تعمیر لوازم خانگی هستیم

يکشنبه 17 دی 1396
16:51
نرگس رحیمی

تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر

بسیاری از مردم محصولات فریجیدر را بدلیل شهرت آن به عنوان یک محصول قابل اطمینان، انتخاب کرده اند. چرا ماشین ظرفشویی فریجیدر شما خراب میشود؟ و به تعمیر نیاز پیدا میکند. ناگهان از کار ایستاده و یا فنجان ها و ظرف ها را کثیف و با لکه باقی میگذارد و یا اصلا روشن نمی شود. راه حل چیست؟ میتوانید یک محصول جدید خریداری نمایید، اما در بیشتر موارد بهترین روش استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر میباشد! تیم ما با تعمیر تعداد زیادی از مدل های ماشین ظرفشویی از جمله، فریجیدر آشنا هستند. ما نام تجاری شما را می شناسیم و در سطح متمایز از هر نام تجاری دیگری نسبت به تعمیر لوازم منزل شما عمل میکنیم. شما می توانید به ما در مورد هر مسئله ای در خصوص تعمیر ماشین های ظرفشویی فریجیدر تکیه کنید. همچنین نمایندگی تعمیر یخچال فریجیدر و نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر را دارا می باشیم.


نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر با شهرت خود در عملکرد و خدمات با کیفیت می توانند به شما کمک کنند لوازم خود را مجدد به کارآیی ایده آل برسانید. فریجیدر یک نام تجاری است. در واقع، این احتمالا به همین دلیل است که شما این نام تجاری را برای ماشین لباسشویی و خشک کن خود انتخاب کرده اید! چه اتفاقی می افتد زمانی که ماشین لباسشویی فریجیدر قابل اعتماد شما خراب شود؟ و نیاز به تعمیر داشته باشد. در ابتدا شما ممکن است بترسید و شروع به تحقیق در مورد قیمت ماشین لباسشویی یا خشک کن جدید کنید. با این حال، ما یک پیشنهاد جایگزین برای شما داریم: خدمات سرویس تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر به شما هموطنان گرامی کمک خواهد کرد که چگونه تعمیر ماشین لباسشویی ممکن است در بلند مدت برای شما سودمند باشد. همچنین نمایندگی تعمیر یخچال فریجیدر و نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر را دارا می باشیم.


یخچال ها مخصوصاٌ آنهایی که تحت نام تجاری فریجیدر هستند، به گونه ای طراحی شده اند تا محکم و با دوام باشند. از این رو یخچال ها فوق العاده گران هستند و تعداد کمی از مردم توانایی خرید یخچال جدید را در صورت خرابی دارند. این جایی است که تعمیر یخچال خراب شده، واقعا میتواند مفید باشد. اگر یخچال شما مشکلات جدیدی دارد، همیشه میتوانید از مشورت و یاری متخصصان تعمیر یخچال بخصوص یخچال فریجیدر بهره مند شوید. وقتی یخچال شما خراب شد، ما می توانیم دوباره آن را تعمیر کنیم. تقریبا همه کسانی که خانه دارند، دارای یخچال و فریزر هستند، تقریبا کمتر احتمال دارد و شاید غیرممکن باشد که در خانه ای یخچال وجود نداشته باشد! هنگامی که شما نیاز به یک تکنسین حرفه ای برای تعمیر یخچال فریجیدر پیدا کردید، صبر کنید و با نمایندگی تماس بگیرید. ما تیم حرفه ای خود را برای خدمات تعمیر یخچال فریجیدر در تهران و اطراف تهران ارائه داده ایم. امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد آنچه که ما برای شما انجام می دهیم بیشتر بدانید و تضمین میکنیم که با بهره گیری از نیروهای متخصص، خدمات لازم را جهت تعمیر یخچال شما ارائه می دهیم.همچنین نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر و نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر را دارا می باشیم.


[ بازدید : 11 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]

ما به عنوان نمایندگی فریجیدر متخصص در تعمیر لوازم خانگی هستیم

يکشنبه 17 دی 1396
16:51
نرگس رحیمی

تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر

بسیاری از مردم محصولات فریجیدر را بدلیل شهرت آن به عنوان یک محصول قابل اطمینان، انتخاب کرده اند. چرا ماشین ظرفشویی فریجیدر شما خراب میشود؟ و به تعمیر نیاز پیدا میکند. ناگهان از کار ایستاده و یا فنجان ها و ظرف ها را کثیف و با لکه باقی میگذارد و یا اصلا روشن نمی شود. راه حل چیست؟ میتوانید یک محصول جدید خریداری نمایید، اما در بیشتر موارد بهترین روش استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر میباشد! تیم ما با تعمیر تعداد زیادی از مدل های ماشین ظرفشویی از جمله، فریجیدر آشنا هستند. ما نام تجاری شما را می شناسیم و در سطح متمایز از هر نام تجاری دیگری نسبت به تعمیر لوازم منزل شما عمل میکنیم. شما می توانید به ما در مورد هر مسئله ای در خصوص تعمیر ماشین های ظرفشویی فریجیدر تکیه کنید. همچنین نمایندگی تعمیر یخچال فریجیدر و نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر را دارا می باشیم.


نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر با شهرت خود در عملکرد و خدمات با کیفیت می توانند به شما کمک کنند لوازم خود را مجدد به کارآیی ایده آل برسانید. فریجیدر یک نام تجاری است. در واقع، این احتمالا به همین دلیل است که شما این نام تجاری را برای ماشین لباسشویی و خشک کن خود انتخاب کرده اید! چه اتفاقی می افتد زمانی که ماشین لباسشویی فریجیدر قابل اعتماد شما خراب شود؟ و نیاز به تعمیر داشته باشد. در ابتدا شما ممکن است بترسید و شروع به تحقیق در مورد قیمت ماشین لباسشویی یا خشک کن جدید کنید. با این حال، ما یک پیشنهاد جایگزین برای شما داریم: خدمات سرویس تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر به شما هموطنان گرامی کمک خواهد کرد که چگونه تعمیر ماشین لباسشویی ممکن است در بلند مدت برای شما سودمند باشد. همچنین نمایندگی تعمیر یخچال فریجیدر و نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر را دارا می باشیم.


یخچال ها مخصوصاٌ آنهایی که تحت نام تجاری فریجیدر هستند، به گونه ای طراحی شده اند تا محکم و با دوام باشند. از این رو یخچال ها فوق العاده گران هستند و تعداد کمی از مردم توانایی خرید یخچال جدید را در صورت خرابی دارند. این جایی است که تعمیر یخچال خراب شده، واقعا میتواند مفید باشد. اگر یخچال شما مشکلات جدیدی دارد، همیشه میتوانید از مشورت و یاری متخصصان تعمیر یخچال بخصوص یخچال فریجیدر بهره مند شوید. وقتی یخچال شما خراب شد، ما می توانیم دوباره آن را تعمیر کنیم. تقریبا همه کسانی که خانه دارند، دارای یخچال و فریزر هستند، تقریبا کمتر احتمال دارد و شاید غیرممکن باشد که در خانه ای یخچال وجود نداشته باشد! هنگامی که شما نیاز به یک تکنسین حرفه ای برای تعمیر یخچال فریجیدر پیدا کردید، صبر کنید و با نمایندگی تماس بگیرید. ما تیم حرفه ای خود را برای خدمات تعمیر یخچال فریجیدر در تهران و اطراف تهران ارائه داده ایم. امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد آنچه که ما برای شما انجام می دهیم بیشتر بدانید و تضمین میکنیم که با بهره گیری از نیروهای متخصص، خدمات لازم را جهت تعمیر یخچال شما ارائه می دهیم.همچنین نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی فریجیدر و نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر را دارا می باشیم.


[ بازدید : 10 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]

۵ نکته برای نگهداری یخچال

دوشنبه 11 دی 1396
15:23
نرگس رحیمییکی از بدترین سناریوهای ممکن را تصور کنید. اگر شما مانند بسیاری از مردم هستید، ممکن است یکی از لوازم خانگی شما خراب شود و شما پول برای تعمیر آن یا اینکه کسی را استخدام نکنید تا آن را برای شما تعمیر کند، ندارید.یکی از آن لوازمی که دوست ندارید خراب شود، یخچال مورد علاقه ی شما است.

اگر می خواهید هوشمندانه فکر کنید و از پیش به آینده بیاندیشید، به جای درست آمده اید! راه های زیادی وجود دارد که شما می توانید یخچال و فریزر خود را با اقداماتی از قبیل تمیز کردن و نگهداری به طور منظم از آسیب های ممکن محافظت کنید.

در اینصورت هیچ دلیلی برای صرفه جویی بیشتر در تعمیر یخچال وجود نخواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر مطلب زیر را بخوانید تا ببینید که چگونه کارشان را در خصوص صرفه جویی در هزینه شما انجام می دهند.

1. یخچال خود را در دمای مناسب تنظیم کنید.

اگر یخچال خود را به دمای پایین تر از مطلوب تنظیم کنید، خواهید دید دستگاه شما سخت تر از حالت معمولی کار می کند تا این دمای پایین را حفظ کند.

این اتفاق باعث می شود که یخچال شما پس از مدت کوتاهی خراب شود و طول عمر آن کمتر شود. شما می توانید این مشکل را با تنظیم یخچال و فریزر خود در دمای گرم تر حل کنید و یخچالی با طول عمر بیشتر داشته باشید.

به علاوه، در صورتي كه يخچال شما به سختي كار نكند، مي توانید مقادیر زیادی را در قبض هاي برق خود ذخيره كنيد. 37 درجه را امتحان کنید، زیرا دمای مطلوب برای صرفه جویی در هزینه و صرفه جویی در هزینه های تعمیرات آینده است.

2. سیم پیچ های خنک کننده را تمیز نگه دارید.

یکی از دلایل اصلی که از خنک کردن فضای داخلی یخچال شما جلوگیری می کند، کثیف بودن سیم پیچ های خنک کننده است.

با گذشت زمان، این سیم پیچ ها می توانند با خاک و سایر گردوغبار محل پوشیده شوند که موجب می شود تا آنها کارآیی لازم را نداشته باشند. وقتی این اتفاق می افتد، کمپرسور شما خیلی داغ می شود.

ایده خوبی است که به طور منظم این سیم پیچ ها در پایین یا عقب یخچال خود را با استفاده از جاروبرقی دستی تمیز کنید. اگر این کار را به طور منظم انجام دهید، یخچال شما سالها برای شما کار خواهد کرد!

3. فریزر خود را پر نگه دارید.

اگر در یخچال خود یک فریزر داشته باشید، ایده خوبی است که فریزر را در هر لحظه از زمان، پر از غذاهای یخ زده نگه دارید. این باعث می شود فریزر شما درجه حرارت مطلوب را حفظ کند.

هر چه هوای کمتری در فریزر شما باشد، فریزر شما کارآیی بهتری خواهد داشت و به تعمیر کمتری در آینده نیاز پیدا خواهید کرد.

4. هرگز درب را باز نگذارید.

همانطور که باید بدانید وقتی که درب های یخچال را باز نگه می دارید، هوای گرم از آشپزخانه شما به درون یخچال و هوای سرد از طریق درب باز خارج می شود. وقتی این اتفاق می افتد، کمپرسور باید هوای گرم را که اکنون فضای یخچال را اشغال کرده است خنک کند.

اگر این کار را اغلب به طور منظم انجام دهید، این امر باعث می شود که کمپرسورهای شما بسیار سخت تر از حد معمول کار کنند و این باعث می شود که احتمال پرداخت هزینه تعمیرات در آینده برای شما افزایش یابد.

5. غذای گرم را داخل یخچال قرار ندهید.

همیشه یک ایده خوب است که قبل از قرار دادن غذا در یخچال، آن را به اندازه سرد کنید. هر بار که غذای گرم را به یخچال اضافه می کنید، به هوای گرم بیشتری در یخچال اضافه می شود و باعث می شود که کار برای کمپرسور سخت تر شود، همانطور که در آخرین مرحله توضیح داده شد.

این کار زمان بیشتری را به کمپرسور تحمیل می کند و به دلیل کار سخت تر، استفاده از برق بیشتر شده و امکان خرابی دستگاه را افزایش می دهد.

اگر میخواهید یخچال فریجیدر برای سالهای زیادی برای شما کار کند ، اطمینان حاصل کنید که این نکات را رعایت کنید. زمانی که مجبور به پرداخت هزینه های بالای تعمیرات نیستید، این کار را نکنید!

جهت تعمیر یخچال فریجیدر بر روی کلمه کلیک کنید.


[ بازدید : 8 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به نمایندگی فریجیدر - تعمیر ماشین لباسشویی ،تعمیر ماشین ظرفشویی است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار ایجاد وبلاگ عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس دانلود تک آهنگ انجام پروژه متلب نظافت منزل در تهران پیش بینی نتایج فوتبال خرید ملک در ترکیه انجام پروژه متلب میهن ام پی تری بازی حکم نقاشی ساختمان آپلود عکس
بستن تبلیغات [X]